Droga Życia
Wspólnota ludzi wierzących budowana na Słowie Bożym, Kościół, którego głową jest Jezus Chrystus

Jezus odpowiedział: "...Ja jestem drogą i prawdą i życiem,
nikt nie przychodzi do Ojca inaczej jak tylko przeze Mnie..."
Ewangelia Jana 14;6

Pozdrówcie także Kościół, który się zbiera w ich domu. Rzym 16:5
Nie opuszczając wspólnych zebrań naszych, jak to jest u niektórych w zwyczaju, lecz dodając sobie otuchy, a to tym bardziej, im lepiej widzicie, że się ten dzień przybliża. Hebr 10:25
Pozdrówcie braci w Laodycei, zarówno Nimfasa jak i Kościół gromadzący się w jego domu. Kol 4:15

   Większość współczesnych kościołów ewangelicznych
opiera swą działalność na grupach domowych.

Nie jeden kościół przetrwał do dziś tylko dlatego, że działają w nim grupy domowe, które są wspaniałym miejscem do szerzenia Ewangelii oraz wspierania się w sprawach duchowych.

Większość współczesnych kościołów ewangelicznych opiera swą działalność na grupach domowych, które są wspaniałym miejscem do szerzenia ewangelii oraz wspierania się w sprawach duchowych. Zapraszamy Ciebie drogi czytelniku do jednej z grup domowych w różnych miejscach: wtorki - grupa mlodziezowa w Otwocku oraz grupa domowa Górze Kalwarii, czwartki grupa domowa w Otwocku oraz grupa modlitewna w Ząbkach, piątki grupa małżeńska w Otwocku lub okolicach w zalezności od gospodarza :)

Każda z grup ma indywidulanie ustalane miejsca spotkan w naszych domach i wszystkie grupy są otwarte dla osób szukających relacji z Bogiem, jego mocy i miłości.

Jeżeli chcialbyś się przyłączyć do jednej z grup domowych, zadzwoń pod numer 500 105 540, lub skontaktuj się przez e-mail z Pastorem (zakładka "Kontakt").
Ponadto, zachęcamy Ciebie Drogi Czytelniku, do udziału w niedzielnym nauczaniu, aktualne informacje znajdziesz w zakładce:: "KALENDARZ"

jezuspl

Inspiracja dla Ciebie

  • 1